Scroll to top

Pivotové dveře

plocha až 15 m², výška až 5m

Pivotové
dveře

Atraktivní alternativa k otočným vchodovým dveřím je nyní díky našemu pneumatickému těsnění využitelná i v našich klimatických podmínkách. “Pivotová” prostorová funkčnost s centrálně nebo excentricky umístěnou osou otáčení umožňuje použití dveří o velkých rozměrech s možností snadného otáčení dveřního křídla v obou směrech.

Video “pivotové dveře”

5 argumentů

Porovnejte a potom se rozhodněte.

Njevyšší komfort bydlení

Njevyšší komfort bydlení

Díky 100% těsnosti hluk, průvan ani voda nemají absolutně žádnou šanci.

Bezkonkurenční velikost

Bezkonkurenční velikost

Jenom velké dveře nabízejí skutečně reprezentativní vstup do domu.

Nejlepší uživatelský komfort

Nejlepší uživatelský komfort

Neuvěřitelná lehkost otevírání a zavírání bez jakéhokoliv odporu nebo tření.

Nejnižší náklady na energie

Nejnižší náklady na energie

Nejlepší tepelně izolační parametry nejenom na papíře, ale i v reálném životě.

Záruka 10 let.

Záruka 10 let.

Se servisní smlouvou.

Těsnění vzduchem –
koncepce těsnění air-lux

Pivotové vchodové dveře mají ve srovnání se zavěšenými dveřmi zásadní výhody, kterých však až dosud nebylo možné využít v našich klimatických podmínkách. Důvodem je nemožnost konvenčním kartáčkovým nebo pryžovým těsněním utěsnit pivotové křídlo tak, aby dovnitř nezatékalo a nepronikal hluk ani průvan.

Pivotové vchodové dveře air-lux mění hru. Aktivní pneumatické těsnění totiž utěsní pivotové dveře naprosto dokonale.

Těsnění aktivní
Pokud jsou dveře zavřené, těsnění je naplněné vzduchem, takže funkční  spára mezi rámem a křídlem je dokonale uzavřena.

Těsnění neaktivní
Po stisknutí tlačítka se vzduch z těsnění vypustí a křídlem lze v obou směrech otáčet.

Jak těsnění vzduchem funguje, se podívejte zde.

Jediné 100% těsné pivotové dveře na světě
Stejně jako u klesajících a posuvných oken, také u pivotových vchodových dveří je použit náš jedinečný systém pneumatického těsnění. 100% těsnost je zaručena dvojím, obvodovým vzduchovým těsněním uloženým v hliníkových profilech zárubně. Na rozdíl od běžného štětečkového těsnění dokonale doléhá i v rozích a nezpůsobuje nežádoucí tření.

Detail vodorovného řezu

Velikost až 15 m²
S našimi pivotovými vchodovými  dveřmi bude vstup do vašeho domu skutečně velkorysý a reprezentativní. Doporučujeme maximální plochu 15 m² (3x5m, BxH), ale pokud máte ještě smělejší plány, obraťte se na nás, rádi přijmeme vaší výzvu. Maximální hmotnost pivotových dveří je až 1500 kg.

Široký výběr materiálů
Sklo, dřevo, bronz nebo kámen – dveřní křídla mohou být vyrobená z různých materiálů s různou povrchovou  úpravou. Stabilní konstrukci tvoří tepelně izolační hliníkové profily,  izolační výplň, deskový materiál, který je přizpůsobený zvolenému materiálu povrchu dveří.

Odolnost proti vloupání, zabezpečení
Pivotové vchodové dveře air-lux jsou vybaveny čtyřmi elektromechanickými západkami a dvěma válečkovými západkami s kuličkovými ložisky. Konstrukce pivotových dveří je  připravena pro integraci veškerých prvků elektronického zabezpečení (alarm, detekce polohy a pohybu křídla nebo rozbití skla), které mohou být ovládány z centrálního panelu nebo na dálku chytrými telefony a tablety.

Pohled

Vodorovný řez

Otevírání a zavírání
Dveře se ovládají zevnitř tlačítkem, zvenčí klíčem, otiskem prstu, skenerem obličeje nebo číselným kódem. Je možné volit mezi třemi typy samozavíračů s různými funkcemi.

video

Půdorys

pivotove-dvere-svisly-rez

Svislý řez

Pivotová
okna

Záruka 10 let
Jako výhradní autorizované zastoupení air-lux pro ČR jsme vázáni dodržením nejvyšších kvalitativních standardů při projektování, výrobě a instalaci, na základě čehož máme právo udělit nejvyšší stupeň „tovární“ garance v délce 10 let včetně zasklení. Záruční i pozáruční servis je dostupný 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Bezrámová posuvná okna-10 let záruka