Scroll to top

Materiály
a povrchy

Jako jediní v oboru bezrámových fasádních systémů nabízíme kromě standardního, hliníkového provedení i další exkluzivní materiálové možnosti. K dispozici je totiž také provedení z masivního bronzu, výběrového dřeva nebo celoskleněná alternativa.

Hliníkové provedení:

Ať už se jedná o povrchovou úpravu hliníku anodizací či žárovou povrchovou úpravu práškovými barvami v odstínech dle RAL nebo NCS, vždy se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu od renomovaného švýcarského dodavatele. Je možné také kombinovat rozdílné povrchové úpravy z interiéru a exteriéru.

Fotogalerie

Connect (bronz, dřevo):

Tato jedinečná fúze materiálů v oboru bezrámových fasádních systémů kombinuje hliník s přirozeně krásným dřevem nebo luxusním masivním bronzem. Air-lux Connect byl v roce 2013 vyznamenán prestižní cenou AIT Award.

All-glass (celoskleněné provedení):

Provedení “all-glass” umožňuje dosažení moderního, co nejhladšího „skleněného“ vzhledu fasády i v případech, kde až dosud zůstávaly hliníkové části rámů viditelné. V tomto provedení totiž exteriérová tabule bezpečnostně izolačního zasklení plynule přechází až přes rám okna, a je podbarvena v libovolném odstínu.